fbpx

Cześć, tu Asia !

Jestem wizażystką̨ i instruktorką, a przede wszystkim ambasadorką naturalnego makijażu. Prywatnie jestem mamą, radosną, pełną optymizmu osobą, która z całego serca pragnie pomóc kobietom odkryć tajniki makijażu i sprawić, by czuły się piękne i zadbane. Wiem, że wystarczy zaledwie kilka kluczowych zmian w Twoim makijażu, abyś zobaczyła ogromną różnicę i cieszyła się naturalnie pięknym look’iem!

Profesjonalnym makijażem zajmuje się już blisko 10 lat, ale uwierz mi, nie urodziłam się z „fachem w ręku”. W czasach, kiedy sama uczyłam się makeupu, nie było tak łatwego dostępu do wiedzy jak dziś. Wiedza „beauty” była zarezerwowana głównie dla gwiazd show biznesu i świata modelingu.


Metodą prób i błędów uczyłam się na własnej skórze, szukając porad w modowych magazynach. Chciałam wyglądać na bardziej dojrzałą… Szukałam, popełniałam błędy i dziś już wiem, że moje makijaże dzienne były zdecydowanie za mocne, co wyjaśnia, dlaczego wciąż nie czułam się w nich całkiem sobą. Znasz to uczucie?


Doskonale wiem jakie pułapki czekają na Ciebie podczas codziennej makijażowej rutyny. Dlatego moją misją jest byś nakładając o poranku i zmywając wieczorem makijaż czuła się w pełni sobą – cudowną i zadowoloną z siebie kobietą! Dzięki wskazówkom zawartym w tym ebooku wszystkiego nauczysz się sama i to bardzo szybko.

Każda z nas wybiera 

drogę, kiedy tylko 

jest gotowa

Makijaż to moja pasja. Już w wieku 19 lat zaczęłam malować koleżanki na różne imprezy, od studniówek po śluby. W tamtym czasie zawód wizażysty w Polsce dopiero raczkował więc nie przeszło mi przez głowę, żeby iść w tym kierunku. Dlatego jestem magistrem ekonomii i długie lata spędziłam za biurkiem, w banku. Dopiero po urodzeniu drugiego dziecka zrobiłam odważny krok ku spełnieniu marzeń i moją pasją zajęłam się zawodowo. Dziś nie tylko maluję, ale także inspiruję i szkolę kobiety, udowadniając, że każda z nas ma wystarczające zdolności, by samodzielnie wykonać piękny makijaż każdego dnia.

 

Nie musisz czekać na wyjątkową okazję. Uważam, że każda z nas jest gwiazdą i ma prawo 

błyszczeć́ swoim naturalnym pięknem na co dzień. W pracy, w domu, na spotkaniu z 

przyjaciółką. Bez względu na to ile ma lat, czym zajmuje się zawodowo i skąd pochodzi.

Zapraszam Cię na przygodę z makijażem, a jeśli Cię porwie i wkręci tak jak mnie wiele lat temu, mam dobrą wiadomość! Wkrótce ukaże się mój pierwszy kurs online #TwójMakijaż, gdzie krok po kroku poprowadzę Cię przez tajniki dziennego makijażu. To dopiero początek.

Jesteś gotowa?