fbpx

Asiu było cudownie, dziękuję. <3 Dziewczyny malować się z wami to była wielka przyjemność! Niesamowity czas malowania siebie, dostrzegania swojego piękna. Polecam bardzo.

Emilia

Z ogromną przyjemności rekomenduję Joannę, jako partnera który jest w stanie wykonać usługę wizażu nawet najbardziej wymagającej Panny Młodej. Joanna była odpowiedzialna za przygotowania make-upu mojej klientki oraz jej gości. Usługa została wykonana na najwyższym poziomie oraz zgodna ze sztuką makijażu. Z pełną dbałością o detale i charakter całości stylizacji pary młodej. Joanna jest rzetelna, elastyczna oraz dostosowuje się do potrzeb klienta. Pracuje się z nią w miłej atmosferze, umie pracować pod presją czasu, bez utraty na jakości wykonywanych makijaży. Jakość pracy oraz komunikacja na najwyższym poziomie.

Małgorzata Pieczyńska Wedding Planer

Znamy się od lat i rozumiemy bez słów Asia wie, jakiego rodzaju makijaże lubię do sesji moich klientek. Ufam jej w 200% i wiem, że nie muszę pilnować bo moje klientki są w doskonałych rękach.

Emilia Sokalska

Praca z Joanną przy sesjach to czysta przyjemność. Jako fotograf cenię sobie szczególnie jej umiejętności nie tylko w zakresie perfekcyjnego makijażu, po którym tak naprawdę nie muszę za wiele robić w Photoshopie, ale także za umiejętność rozmowy z klientkami, które zazwyczaj przychodzą bardzo zestresowane na sesje sensualne i kobiece do mnie.

Jarek Stępień

Joasiu brawa dla Ciebie! I piękne dzięki za wspaniałe przedpołudnie. Było magicznie i nareszcie umiem ten pomarańczowy makijaż na sobie. 🙂

Ewa

Było super! Była moc! Nie myję się do poniedziałku. 🙂 A, tak serio to moc wiedzy i nabytych umiejętności przerosła moje oczekiwania. 🙂 Teraz już wiem, że gąbeczkę do podkładu trzeba zwilżyć przed użyciem. 😉 Dzięki Asia.

Justyna